Yellow Pages Ve Firma Rehberi

Bundan 15-20 sene öncesine kadar, bilgisayar yerine daktilo, cep telefonu yerine kablolu ev telefonu kullanılır, sadece 4-5 tane televizyon kanalı izlenirdi. Organik yiyecek, plazma TV, cep telefonu, bilgisayar gibi kavramlar ise henüz ortalarda yoktu. Aradığımız kişi veya iş yerini bulmak için kocaman ve kalın rehberlerin ilgili sayfalarına tek tek bakar ve istediğimiz kişiyi ya da iş yerini oradan bulurduk. Hatta ileride tekrar kullanabilme düşüncesi ile kendi telefon defterimize kayıt ederdik.

Milattan öncesinin icadı gibi duran bu kocaman kaplı rehberler, telefon defterleri, ev telefonları, daktilolar ise çok kısa bir süre içerisinde kendini teknolojiye teslim etti. Artık çoğumuzun evinde ev telefonu dahi bulunmamakla birlikte, bütün aramalarımızı ve merak ettiğimiz her şeyi “internet” üzerinden ve akıllı telefonlarımız ile yapıyoruz. Özellikle rekabetin çoğaldığı ve bir müşterinin bile dikkatinin çekilmesinin çok önemli hale geldiği bu dönemde, iş yerinizin hem görsel olarak haritada hem de adını yazar yazmaz bulunmasını istemez miydiniz? Bunun için Türkiye’nin en büyük Yellowpages firma rehberine kaydolun!

Yellow Pages’in Avantajları Nelerdir?

Dijital reklamlardan ve dijital haritalardan yararlanabilir,

Web sitenizi hazırlatabilir,

İşinizi büyütmek için destek alabilir,

Mobil cihazlara uyumu sayesinde, cep telefonundan arama yapılsa bile firmanızın bulunabilirliğini arttırabilir, bu sayede rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Yurtdışındaki müşterilerinize daha kolay ulaşım sağlayabilir,

Rehberbot uygulaması ile aklınıza takılan sorular olursa, online destek alabilirsiniz.

Mobil cihazlardaki uyumu biraz daha dikkat çekecek olursak; artık herkesin elinde akıllı telefon bulunmakla birlikte tüketicilerin çoğunluğu aktif olarak online arama yaparken kullanmaktadır. Bir yere giderken ya da ihtiyaç duyulan bir market, kundura, terzi, market, kasap vb. ararken tüketici bu soruyu arama motoruna soruyor. Arama motoru ise sizi; Yellow Pages’e kayıtlıysanız eğer, mobil uyumluluğu sayesinde ve dijital harita olarak iş yerinizi haritada göstermesinden dolayı, tüketicinin sizi bulmasını kolaylaştırarak, tercih sebebi haline getiriyor. Hemen adresine tıklayarak firmanızı Yellowpages firma rehberine kaydolun, geç kalmadan kayıt edin ve firmanızın potansiyeline daha da güç katın!

Bir önceki yazımız olan İnternet Hızı Nasıl Ölçülür? başlıklı makalemizde internet hızı, internet hızı ölçme ve spedtest hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir