Xperia XZ ve Xperia X Compact Fiyatları Belli Oldu

xperia-xz-ve-xperia-x-compact-fiyatlari-belli-oldu

Japon teknoloji devi Sony, IFA 2016’da Xperia XZ ve Xperia X Compact adlı yeni nesil telefonların ön sipariş süreci başladı ve burada aynı zamanda bu telefonların fiyatları da belli oldu.

Sony’nin yeni nesil X serisi telefonları piyasaya çıktığı günden beri oldukça ilgi gördü ve iyi bir satış grafiği kazandı. Orta / üst segmente hitap etmek isteyen Sony özellikle Xperia XA ve Xperia XA Ultra ile her kesimden insanların beğenisini kazandı. Bir süredir haberlere konu olan ve konuşulan Xperia XZ ve Xperia X Compact ise IFA 2016’da kullanıcıların karşısına çıktı. Bununla birlikte bu telefonların ön sipariş süreci başlamış oldu.

En merak edilen konuların başında fiyatları geliyor. Bu telefonlar için İngiltere’de ön sipariş açıldı bile. Buna göre Xperia X Compact 379 pound ve / veya 500 dolara satılırken; Xperia XZ ise 549 Pound ve / veya 699 dolardan satışa sunuldu. Bu fiyata satılan bu telefonların kullanışlı ve başarılı olup olmadığını ise zaman gösterecek. Şimdilik görünürde bir sıkıntı yok gibi.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir