Upmatik Resim Upload

upmatik

Hızlı bir şekilde resim upload etmek istiyorsanız ve upload edeceğiniz resmin uzun bir süre upload edilmiş şekilde durmasını istiyorsanız Up Matik resim upload sitemize girmelisiniz. Up Matik resim upload sitesi özelliklerinden dolayı, kalitesinden dolayı internet üzerindeki en iyi ve en başarılı resim upload sitelerinden birisidir. Sitemiz sayesinde istediğiniz resimleri istediğininiz boyut da upload edebilirsiniz. Sitemiz diğer resim upload sitelerinden çok daha kaliteli ve başarılı bir sitedir. Sitemizin sağladığı olanaklar sayesinde istediğiniz resim, istediğiniz boyutta ayarlanabiliyor ve çok kısa sürede o resim upload edilebiliyor. Sitemizde upload edeceğiniz resimlerin maksimum 2 mb olması gerekiyor, 2 mb’den küçük tüm resimleriniz hızlı bir şekilde upload edilebiliyor.

Genellikle diğer upload sitelerinde upload edilmiş olan resimler çok kısa bir süre sonra kaldırılır ama bizim sitemizden upload edeceğiniz resimler çok daha uzun süre upload edilmiş bir şekilde saklanılabiliyor. Up Matik sitemizde 468×60 boyutlarında reklam alanı bulunuyor, isterseniz bizimle iletişime geçip bu bölümde sitenizin reklamını yaptırabiliyorsunuz. Sitemizde 2 farklı şekilde istediğiniz resimleri upload edebiliyorsunuz, yerel bölümünde bilgisayarınızda bulunan resimleri upload edebiliyorsunuz, uzaktan bölümü sayesinde ise başka bir web sitesinde bulunan istediğiniz bir resmi kendiniz upload edebiliyorsunuz. Resim upload etmeden önce yükleme özelliklerinden kısa url yaratma özelliğini seçebiliyorsunuz. Sitemiz sizlere daha birçok önemli özellik sunuyor, ve tüm bu özellikleri kullanmak sizin elinizde.

Bir önceki yazımız olan Template Monsters başlıklı makalemizde template monster ve template monsters hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir