Turkcell T60

turkcell-t60

Turkcell T60 ultra süper kamerasıyla 8 çekirdekli işlemcisi ve akıllı sensörleriyle aramıza geliyor. Turkcell, kendi ismiyle ve markasıyla çıkardığı T serisi akıllı telefonlar serisine bir yenisini daha ekledi. 13 MP’lik gelişmiş kamerası ve akıllı sensörleri ile Turkcell T60, satış rekorlarını kıran T serisinin en gelişmiş ve en yeni üyesi olarak geliyor. 4G teknolojisine de uyumlu olan T60’ın 16 GB’lık dahili hafızası, SD kart ile 32 GB’a kadar da yükseltilebiliyor.

Turkcell T60, 13 MP’lik otomatik focus özellikli arka kamerası ile kaliteli ve canlı görüntüler elde edebiliyor. 5 MP’lik ön kamera ise en güzel selfieler için oldukça ideal. Turkcell T60’ın iddialı olduğu bir diğer akıllı özelliği ise,sesli komut ya da elle kumanda edilebilmesi özelliğidir.

7.8 milimetrelik ince bir tasarımı olan T60, HD kalitesinde multimedyayı sunan 5 inçlik ekranıyla  karşımıza çıkıyor. Çok güçlü ve hızlı bir performans için de sekiz çekirdekli 1.5 GHz Qualcomm işlemciyi barındırıyor.

T serisinin yeni starı olan Turkcell T60, sadece ön siparişte teknoloji tutkunları için 799 TL’lik özel bir fiyat ile Turkcell merkezlerinden satışa sunulacak.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir