Toshiba Kira Ultrabook Geliyor

toshiba-kira-ultrabook-geliyor

Toshiba’nın KIRATM modeli olan ve güçlü bir performans sunan yeni 5. nesil Intel işlemcilere sahip yeni ultrabook modeli performans sunarken daha az güç harcayarak daha uzun bir pil ömrü sağlıyor. Full HD olarak sürekli kullanımda ise 13 saate kadar PixelPureTM modelinde ise 11 saate kadar iyi bir kullanım süresi sunuyor.Geliştirilmiş performansının yanında hafif ve yalnızca 1.10 kg olan KIRATM, gelecek vadediyor.

Ultra çözünürlüklü 2.560 x 1.440 dokunmatik ekran seçeneği ile IGZO teknolojili ekranıyla inanılmaz bir netlik sağlarken, Corning camı hareket halindeki yaşamlar için bir koruma sağlıyor.

Harman Kardon® hoparlörleri DTS Studio Sound teknolojisi ile birleşerek kullanıcılara olağanüstü şekilde kaliteli ve üstün bir ses deneyiminin keyfini sunuyor. Kullanışlılık ve kalite sağlayan yüksek hızlı USB 3.0 girişi, Ultra HD olan çıkış özellikli 1 x HDMI ve kablosuz ekran teknolojileri gibi tüm ekstra yeni bağlantı çeşitleri de içerikleri sorunsuzca paylaşmak için bu cihazda mevcut. KIRATM modelinin farklı ve üstün tasarımı göz kamaştırıyor.İnce ve çerçeve bulunmayan bir arka aydınlatmalı klavyeyle notebook’un gövdesi ile kusursuz bir hal alıyor. Özel tasarlanan ultrabook şimdiden beklenilir oldu.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.