The Witcher 3: Wild Hunt

the-witcher-3-wild-hunt

Yeni çıkan Pc oyunu serisi Wild Hunt, oyun severlerle buluşuyor. Hayat dolu ama gitmenin arasında, karşınızdaki krallıkların kaleleri ne kadar gösterişliyse, çevrenizdeki doğada aslında gizlenen bir kötülük var bu oyunda… The Witcher 3: Wild Hunt’ın hayat ve ölüm kokan dünyasına sizler hoş geldiniz.

Her toprak parçasında bir keşfin olacağı oyunda, farklı köy ve krallıklara kendi atınızla ilerliyorsunuz. The Witcher 3’ün dünyasıyla bütünleşen bu yolculuklar, oyunla sizin birebir bağ kurmanızı sağlayacak en önemli sahnelerden oluyor.

Bu oyun Geralt’ın evlatlık olan kızı Ciri’e fokuslanıyor. Oyun sırasında da iz peşinde ilerleyerek Ciri’yi bulmaya çalışıyoruz. Tabii ki birbirinden görkemli krallıklar, serinin önceki oyunlarından tanıdık olan yüzler ve bataklıklardan deniz mavisi manzaralara açılan sahnelerle  de karşılaşıyoruz. Oyunun merkezi olan Novigrad’te yapabileceklerinizle, sizle birlikte yaşayan bir şehir kokusu alıyorsunuz.

Wild Hunt oyununda başarılı ve gerçekçi seslendirmeler sayesinde karakterler gözünüze çok daha canlı ve iyi görünüyor, diyaloglar ise daha dikkat çekici bir hale getirilmiş. Saatlerce başından kalkmadan oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre…

Bir önceki yazımız olan Mortal Kombat X Android Yayınlandı başlıklı makalemizde android, Mortal Kombat ve Mortal Kombat X hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir