Temple Run 2 için Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Temple Run oyunu çıktığı ilk günden itibaren çok sevildi, çok indirildi defalarca kez taklitleri yapıldı.  Yeni sürümü çıktığı ilk andan itibaren büyük bir sükse yaparak en çok indirilen oyunlar arasına girdi.  Bun da birçok etmen mevcut. Öncelikle oyunun grafikleri çok güzel telefonu kasmıyor. Eğlenceli ve devamlı rekor kırarak boş vaktinizi daha iyi geçirmenizi sağlıyor. Bunun dışında günlük ve haftalık görevler ile oyunu oynamadığınız gün kalmıyor. Fakat bunların içinde en önemli özellik oyunun daima güncel olması ve devamlı yeni bir şey karşımıza çıkartması. Önce maden sonra nehir çıkarttı. Yeni karakterler çıkarttı.  En son yaptığı şey hatırlayacaksınız sevgililer günü eşyaları biriktirmek ve karakterinizin üzerine giymekti 15 nisan itibariyle oyuna girenler oyunun güncellendiğini ve pembe bir sembol çıktığını gördüler.  Oyundan hevesini kesmiş olanlar bile meraktan girdiler. Bir de ne görsünler karakter altın değil renkli yumurta topluyor.

Temple Run 2 şükran günü özel içeriği ile sizlerle, sadece renkli yumurtalar yok tabi ki . Onun dışında da birçok yeni özellik gelmiş.  İşte bunlardan bazıları:

Oyunda bulunan sandıkların içinden yüzük maske ve yılbaşı ve sevgililer günü özel hediyeler çıkıyordu.  Bunlara ek olarak paskalya gününe özel tarihi eserler eklendi. Bu tarihi eserlerin tamamını toplayınca aerodinamik tavşan kulaklarını kullanabilirsiniz.

Yeniden dirilmek için eskiden sadece elmas kullanılıyordu.  Şimdi ise reklam izleyerek yeniden dirilebiliyorsunuz. Bu sayede rekorlarınıza rekor katma zamanı geldi.

Yeniden diriliş çarkı oyuna eklendi.  Bunun sayesinde öldükten sonra bonuslar kazanabileceksiniz.

Bulut sistem desteği oyuna eklendi. Oyuna kaldığınız yerden artık başka bir cihazda devam edebilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir