Sony Xperia T4 Ultra Geliyor!

sony-xperia-t4-ultra-geliyor

Sony, orta segmentte yer alacak yeni modeli Xperia T4 Ultra için Mayıs ayında bir açıklama yapmıştı. O günden sonra bu model hakkında pek bir bilgi ortaya çıkmadı. Ancak teknoloji meraklıları için, bu modelin bazı özellikleri sızdı. Bu özellik bilgileri kesin olmasa da büyük ihtimalle Sony Xperia T4 Ultra’da bulunacak.

Sony Xperia T4 Ultra, Ağustos ayında tanıtılacak ve raflardaki yerini alacak. Cihazın 5.5 inç 401 ppi Full HD ekrana sahip olması bekleniyor. Cihazda sekiz çekirdekli Media Tek MT-6752 çipset bulunması bekleniyor. 2 GB RAM bulunması muhtemel olan Xperia T4 Ultra’da çift SIM kart ve LTE desteği bulunması da bekleniyor. Cihazın ön ve arka kameralarının çift LED flaş ile desteklenmesi ve çözünürlüğün 13 Megapiksel olması bekleniyor.

Sony Xperia T4 Ultra, teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da adından söz ettirecek gibi görünüyor. Japon firması Sony’nin en ince çerçeveye sahip modeli olacak. Sıfır çerçeveye sahip olması beklenen bu iddialı modelin satış fiyatının ise 280 ile 300 dolar arasında olması bekleniyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir