Sony Xperia E4g Nihayet Ülkemizde

sony-xperia-e4g-nihayet-ulkemizde

Dünya’ nın gözde firmalarından Sony, Mobil Teknolojiler Fuarı yani MWC’ de 2-5 Mart tarihleri arasında yeni akıllı telefonu Sony Xperia E4g’ yi tanıtmıştı.  4g uyumlu yeni akıllı telefon modeliyle oldukça iddialı olan Japon markası Sony, Xperia E4g’ yi ülkemizde de satışa çıkarttı.

Sony E4g’ nin özeliklerine bakacak  olursak, akıllı telefon modelinin ‘hayat artık çok kolay. Çok hızlı’ sloganı ilgi  çekiyor. Yeni akıllı telefonunda kalitenin yanında kullanışlılığı da vurgulayan Sony, ergonomik yapısı, şık tasarımı da gözlerden kaçmıyor.

Xperia E4g, iki günlük pil ömrüyle de pil kalitesini ön plana çıkartıyor. Bunun yanında akıllı telefon pil ömründen tasarruf sağlayıcı STAMİNA modunu kullanıma sunuyor. Ayrıca kullanıcılar, pilin neredeyse tükendiği ve telefonu hemen şarja takamayacakları durumlarda Ultra STAMİNA modu ile kalan pili mümkün mertebe en iyi şekilde değerlendirebiliyor.

Xperia E4g model akıllı telefonlar, dört çekirdekli işlemci ve LTE/4G modemle oldukça hızlı. Sony, yeni model akıllı telefonları için ‘yıldırım hızında bir performans’ iddiasında bulunuyor. Depolama alanı 8GB olan akıllı telefon modeli, 5 MP çözünürlüklü kamerası ile üstün performans da vaat ediyor.

4,7 inç qHD geniş ekranı bulunan Xperia E4g, gelecek yıl ülkemizde kullanıma açılacağı belirtilen 4g teknolojisini de destekliyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.