Şarj Derdine Çözüm

Her geçen gün yeni özellikler eklenen akıllı telefonlar, gün geçtikçe daha da yaygınlaşmakta. Yapılan son araştırmalara göre Türkiye’de yaklaşık 70 milyon, dünyada ise yaklaşık 5 milyar telefon kullanıcısı bulunuyor. Bu kadar geniş bir kitleye yayılan bu iletişim aracı, yeni ürünlerin piyasaya çıktığı gibi satılabilmesi ve rekabetin artması adına da gün geçtikçe yeni donanımlarla ve yazılımlarla tanışıyor. Hal böyleyken, kullanıcılar hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları günün her saati rahatlıkla kullanabiliyor. Seyahat ederken internete girmek, canı sıkıldığında oyun oynamak, maillerini kontrol etmek ise en yaygın ilk 3 madde.

Yoğun kullanım altında kullanıcıların en çok yakındığı durumlardan biri ise;  Şarj tüketimi her ne kadar birçok işimizi kolaylaştırsa, bize hoşça vakit geçirse de ne yazık ki kısıtlı bir zaman diliminde dayanabilen bataryalar bizi günün her saatinde bitme tehlikesiyle karşı karşıya bırakıyor.

Telefon şarjlarının uzun sürmesi için tasarruf modlarının açık olmasını, telefon aydınlatmasının kısıkta tutulmasını, telefonun media özelliklerinin  az kullanılmamasının önemli olduğunu belirten Serkan Hacıömeroğlu eğer hala daha bir çözüm bulamayan kullanıcılar için ise Powerbank sistemlerini tercih etmelerini öneriyor.

Powerbank  sistemi ile çok hafif ağırlıkta bir şarj adaptörünüz yanınızda olabilir. Böylelikle cep telefonu şarjınız nerde biterse bitsin powerbank sistemli adaptör cihazınızı ile kolayca cep telefonunuzu şarj edebileceğinizi belirten Hacıömeroğlu bu sistemin en iyi örneğini de Romoss cihazlarında olduğunu belirtiyor.

Romoss bataryalar ile cep telefonu şarkınız nerde biterse bitsin anında telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz, böylelikle hafif, kullanımı basit Romoss batarya ile şarj derdiniz ortadan kalkıyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.