Samsung Galaxy S5 İçin Android 5.0 Güncellemesi

samsung galaxy s5 için android 5.0 güncellemesi

Samsung’un Şubat 2014’te tanıtımını yaptığı ve tüm dünya genelinde büyük ilgi gören telefonu Galaxy S5 kullananlar için Android 5.0 uygulaması geliyor. Samsung’un en çok ilgi gören ve en beğenilen telefonlarından olan S5’te şu an var olan Android uygulamasından daha fazla özelliğe sahip olan 5.0 uygulaması ile telefonun performansının da artması bekleniyor.

Büyük bir reklam kampanyası ile tanıtılan Galaxy S5 için 2014’ün son çeyreğinde başlayan yeni işletim sistemi güncellemesinin sorunsuz bir şekilde ilerlediği belirtiliyor. İlk olarak Polonya’da denenmeye başlanan Galaxy S5 güncellemesinin kısa sürede Avrupa ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu pek çok diğer ülkede de geliştirilmesi bekleniyor. Şu an ülkemizde ne zaman aktif edileceği belli olmayan bu uygulayı S5 kullanıcıları internet üzerinden indirip aktif hale getirebilirler. Ancak bu yöntem ile çok fazla zaman kaybı yaşayıp değişik sorunlar ile karşılaşılabilir. Bu nedenle telefona gelecek olan otomatik paket güncellemesi ile Android işletim sisteminin en son sürümünün indirilmesi öneriliyor.

Samsung Galaxy S5 için Android 5.0 uygulamasının aktif hale getirilmesi, şu an kullanılan sürümdeki optimizasyon sorunlarını ortadan kaldıracağı gibi tasarımda da değişiklikler yapılmasını sağlayacak. Piyasadaki en gelişmiş telefonlardan olan S5 ve Android işletim sisteminin en son sürümü olan 5.0’ın buluşması büyük bir heyecan ile bekleniyor. Bu iki teknolojinin birleşimi ile cep telefonlarından alınan verimin en üst seviyelere taşınması bekleniyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir