Samsung Galaxy Note 5 Deneyimi

samsung-galaxy-note-5-deneyimi

1938 yılında kurulduğu günden bu güne kadar kaliteli ürünleri ile tüm dünyada ses getiren bir marka olan Samsung, son yıllarda yaptığı atak ile akıllı telefon üretiminde de oldukça hızlı ilerleyen bir firmadır. Yeni model Samsung Note 5 ise firmanın bu işi ne kadar ciddi yaptığının en büyük kanıtıdır.

Özellikle teknoloji meraklılarının ilgisini çekecek olan Note 5, 6 inç ekranında 4K Ultra HD çözünürlük sayesinde inanılmaz bir netliği de beraberinde getiriyor. Ayrıca çok yakında piyasaya sürülecek bu ürünün Exynos 750 yongaya sahip olacağı da söylentiler arasında. Metal kasası ve deri kaplı arka kasası ile şık ve zengin görünümü artık netlik kazanmış olan özelliği. İşletim sistemi sır gibi saklanan Samsung Note 5, şuan piyasada ki modellere bakıldığında beklentinin yüksek olmasına neden oluyor.

Note 5 ile Harika Görsellik

Önümüzde ki Ağustos ayında tanıtılması beklenen cihaz hakkında henüz resmi bir açıklama gelmemiş olsa da teknoloji dünyası tüm dikkatini ürüne çoktan odakladı bile. Samsung’un son yıllarda ki gelişimi göz önüne alındığında ciddi bir performans beklentisi de beraberinde doğal olarak geliyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.