Samsung Galaxy Note 4 İncelemesi

samsung galaxy note 4 incelemesi

Samsung Galaxy Note 4, özellikleri ve tasarımı ile İphone 6’ya meydan okuyor. Ekranı 5.7 inçlik boyutuyla Süper Amoled teknolojisi sunarken canlı ve keskin renkler ile kullanıcılarına müthiş bir deneyim sunuyor.

Note 3’e kıyasla daha şık ve sağlam bir duruş sergilerken erişim ve arayüz olarak Galaxy S5 ile aynı menü unsurlarını barındırıyor. 16 megapiksellik kamerası ile kanranlık ortamlarda bile kaliteli fotoğrafları mümkün kılıyor. Gelişmiş S Pen teknolojisi ile hassas ve rahat bir tutuş ile gerçek kalem hissini yaşatıyor.Daha başarılı ve kullanışlı bir hale getirildiğini görüyoruz.

Note 4,S5’in ultra enerji tasarrufu modunu kullandığından bu sayede batarya kaldığında bile  24 saat daha telefon kullanabilme imkanı sunmaktadır. Batarya problemi yaşayan kullanıcılarına bu konuda artı bir özellik sunmayı ihmal etmeyen Samsung, 2.7 GHz hızında bir Snapdragon 805 bulundururken 3 Gb ram barındırmaktadır.

Lansman ile tanıtılan Note 4, amerika fiyatı ile 600 dolar gibi bir rakamla satışa sunulması bekleniyor. Samsung kullanıcılarına teknolojinin yanında yenilikçi bir yaklaşımla daima farklı cihazlar üretmeye devam ediyor. Piyasadaki rekabeti de besleyen bir ürün olan bu cihaz kısa zamanda satış rakamları ile yüksek seviyeleri yakalayacağa benziyor. Alınabilecek en iyi cihazlardan biri olan bu model hem iş hem de günlük yaşamın bir parçası olacak.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.