Samsung Galaxy J5 Pro Tanıtıldı!

Samsung şirketi, 2017 yılında da yepyeni modelleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şirket Galaxy J5 Pro adındaki yeni modelini duyurdu. Android kullanıcılarının dikkatini çekecek olan J5 Pro, tüm özellikleriyle karşınızda!

Galaxy J5 Pro’nun Özellikleri

Samsung Galaxy J5‘in güncellenmiş versiyonu olan J5 Pro, standart modele göre daha üst seviyede özelliklere sahip. J5 adlı standart modelde 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı yer alırken, J5 Pro‘da bu oran biraz daha yükseltilmiş. Yeni model 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına sahip. J5 Pro’nun diğer tüm özellikleri ise, J5 ile birebir aynı düzenlenmiş.

Cihaz standart modelde olduğu gibi, 720×1280 oranında ekran çözünürlüğüne ve 5.2 inç Süper AMOLED ekrana sahip. Exynos 7870 adlı işlemciyle güçlendirildiği bilinen telefonun, arka ve ön yüzünde bulunan kameralar ise 13MP çözünürlüğünde. Ayrıca 3.000 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan J5 Pro, anasayfa düğmesinde yer alan parmak izi tarayıcısı ve Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle, android kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor.

İlk etapta Tayland’da satışa sunulacak olan Samsung Galaxy J5 Pro‘nun satış fiyatı ise, 294 $ olarak belirlenmiş. J5 Pro’nun diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı, henüz netlemiş değil.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy C10 Hakkında Bilgiler Sızdırıldı! başlıklı makalemizde Galaxy C10, samsung ve Samsung Galaxy C10 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir