Samsung Galaxy A8 Geliyor!

samsung-galaxy-a8

Ülkemizde 2014 yılının Şubat ayında A3 ve A5 modelleri ile satışa çıkan Samsung A serisi akıllı telefonlar;  6.7 ve 6.9 mm inceliği ile Samsung’ un en ince telefonları arasındaki yerini almıştı. A3 ve A5 modellerinin ardından çok geçmeden seriye A7’ ler eklenmiş ve Samsung ince telefonları 6.3 mm. kalınlığına kadar inmişti!

Samsung Galaxy A serisi telefonları incelmeye devam ediyor. Samsung’ un son sürüm arayüzü TouchWiz’ in kullanılacağı yeni akıllı telefon modeli,  Qualcomm’un 64-bit sekiz çekirdekli Snapdragon 615 işlemci birimiyle  iddialı geliyor. Öyle görünüyor ki Samsung A serisinin yeni gözbebeği Galaxy A8;Samsung Galaxy A7’ nin pabucunu  dama atacak! Kalınlığı 5.9 olarak bildirilen Samsung Galaxy A8; tamamen metal gövdesi ve Super AMOLED ekranıyla dikkat çekiyor. Andreno 405 grafik birimi ile donanmış olan Samsung Galaxy A8’ lerin dahili depolama kapasitesi 16 GB olacak.

Samsung’ un 16 MG arka ve 5 MG ön kameraya sahip olacak A serisinin  en son modeli Galaxy A8,Android 5.0.1 işletim sistemiyle geliyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir