Samsung Galaxy A7’nin 2017 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Teknoloji devi Samsung, akıllı telefon pazarındaki hakimiyetini sürdürmek istiyor. Firma tarafından piyasaya sürülecek olan Galaxy A7 modelinin ülkemizde satış fiyatı belli oldu. Bu fiyat kullanıcıların tepkisini çekecek gibi görünüyor.

Yüksek Fiyat Belirlendi!

Samsung genellikle uygun fiyatlı cihazlarla dikkat çekmekteydi. Orta segmentte yer alan A7 modelinin geliştirilmiş yeni versiyonu suya dayanıklı kasa özelliğiyle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra USB Type-C portuyla da beğeni toplayan cihaz, ülkemizde ön siparişe sunulmuş durumda.

Teknoloji takipçilerinin merakla beklediği yeni Galaxy A7 modelinin 32 GB dahili hafızaya sahip olan modeli bazı e-ticaret sayfalarında ön satışa sunuldur. Cihazın ülkemizde 2.299 TL civarında bir fiyat etiketiyle satışa sunulması dikkat çekti. A5 modeline göre yaklaşık 400 TL daha fazla fiyatla satışa çıkacak olan cihaz yüksek fiyata sahip.

Samsung’un ülkemizdeki pazarını geliştirmesi ve hakimiyetine devam etmesi için fiyat politikasında düzenleme yapması gerekiyor. Aksi halde yeni cihazın beklenen satış rakamlarının altında kalacağı tahmin ediliyor. Bakalım Galaxy A7 nasıl bir satış rakamı elde edecek?

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.