Samsung Galaxy A7’nin 2017 Modeli

İçerisinde bulunduğumuz yeni yıla başlangıçta Samsung’un Galaxy serisinde geçtiğimiz yıl en çok ilgi gören A7 modelleri ile ilgili olarak bazı detaylara değineceğiz. Buna göre 2017 yılında satışa sunulması beklenen Galaxy A7 modelinde ön plana çıkacak olan özelliklerin neler olduğunu sizlerle bu yazımızda paylaşacağız.

Samsung Galaxy A7 Ek Özellikleri

Samsung’un suya dayanıklı modelleri arasında yerini alacak olan Samsung Galaxy A7 modelinde bunun dışında kamerasının gelişmiş özelliklerde olması ve parmak okuyucu özellikleri de muhteşem bir kullanım imkanı sunacaktır.

Samsung Galaxy A7 Diğer Özellikleri

Her akıllı telefonda bulunan bazı özelliklerde ise Galaxy A7 modeli için hangi detayların olduğunu açıklamaya devam ediyoruz. Ekran boyutu 5,7 inç olan bu model için çözünürlük ise 1920×1080 olarak kullanıcılarıyla buluşacaktır. Sekiz çekirdekli işlemcinin 1.9 GHz frekansına sahip olması da hız bakımından muhteşem bir avantaj sağlayacaktır.
3600 mAh kapasiteli batarya sayesinde daha uzun süreli olarak mobil cihazınızı kullanmayı sürdüreceksiniz.

Tüm bu özelliklerden daha fazlasını bulabileceğiniz Samsung Galaxy A7 modelinde 2017 detaylarını takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir