Samsung Aynı Anda 3 Cihazı Şarj Edebilen Kablo Üretti

samsung aynı anda 3 cihazı şarj edebilen kablo üretti

Samsung’un getirdiği yeni şarj aleti ile aynı anda 3 cihazı şarj edebilen USB kablo üretti. Samsung’un verdiği bilgilere göre, yaygınlaşan akıllı cihazlardan dolayı en kötü bir evde bile 3 adet akıllı cihaz bulunuyor. Samsung bu durumu göz önüne alarak şarj sorununu ortadan kaldıracak bir kablo üretti.

Evde olsun, Ofiste olsun bu kablo ile aynı anda 3 akıllı cihazı şarj edebileceksiniz ki buda kullanıcıların işini oldukça kolaylaştıracaktır. Kablonun üzerinde, 3 Adet MicroUSB ve 1 adet USB girişi bulunuyor. Yani cihaz ile tüm MicroUSC çıkışlı cihazları şarj edebilirsiniz.

Fakat şöyle bir kötü yanı var, kabloya gelen güçte bir değişiklik olmadığı için ve aynı anda 3 telefonu şarj ettiğiniz için biraz geç şarj olma ihtimali ortaya çıkacaktır. Samsung, yeni ürettiği bu kabloya Multi-Charging Wall Charger adını koymuş. Kabloya da 39.99 Dolar bir fiyat biçmiş. Resmi internet sitesinden satışa sunulan kablo çok yakında Türkiye’de ki mağazalarda da görme imkanımız olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Playstation 4 Share Play Özelliği Tanıtıldı başlıklı makalemizde playstation 4 ve playstation 4 share play hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir