Promosyon Ürünlerinde Doyuk Farkı

Doyuk2009 senesinden beri hizmet vermekte olan Doyuk Promosyon farklı çalışma politikası ile firmalara en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünler sunuyor. Her hafta başında Çin ve birçok Uzakdoğu ülkesinden, Avrupa ülkelerinden ithalatlarını gerçekleştiriyor. Özenle seçilen firmalardan tedarik edilen ürünler Türkiye’ye geldikten sonra baskıları tarafımızdan yapılarak sizlere gönderiliyor.

Uluslararası ticarette promosyon ürünleri tedariğinde de adından söz ettirme amacındadır. Satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi bulunan Doyuk Promosyon aracılığıyla her müşterimizi memnun edecek kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Promosyon ürün olarak ne yaptıracağınıza karar veremiyorsanız kataloglarımızda bulunan yüzlerce ürün arasından inceleme yaparak rahatça fikir sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz danışma hatlarımızı arayarak istediğiniz ve aklınıza takılan her soruyu cevaplandırabilirsiniz. Ayrıca çalıştığınız sektöre uygun olarak hangi promosyon ürünü yaptırmanızın daha mantıklı olacağına dair deneyimli personelimizden yardım alabilirsiniz.
İncelemek istediğiniz tüm ürün kategorileri doyuk.com adresi üzerinde görselleri ile beraber sunulmaktadır. Teslim tarihleri ve fiyatları ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yurtdışı ithalat usulü ile çalıştığımız için yüksek sayıda promosyon ürünü talep etmeseniz dahi sizlere en uygun fiyatı sunmaya çalışıyoruz.

Doyuk Promosyon olarak İzmir ilinde hizmet vermeye başladık. Ancak kurulduğumuz andan itibaren Türkiye’nin her yerine promosyon ürün dağıtımı da yapmaktayız. Farklı illerden beraber çalışmakta olduğumuz birçok müşterimize hangi ilde olurlarsa olsunlar ürünlerini ücretsiz olarak göndermekteyiz.
Promosyon ürünlerimiz arasında aklınıza gelen her şey ve aklınıza gelenlerden daha fazlası bulunmakta. Bunların arasında en çok tercih edilen kalem, ajanda, tarihsiz defter, anahtarlık, kupa gibi ürünlerin yanı sıra özel olarak kullanılabilecek farklı ürünlerde bulunmaktadır. Araba şarj cihazı ve USB flash bellek bu farklılık konusunda ilk göze çarpan ürünlerdendir. Speaker, Mouse, taşınabilir şarj cihazı da özel müşterilerinize verebileceğiniz güzel promosyon ürünlerindendir. Selfie çubuğu, yapboz, magnet ürünleri, elektronik broşür ile en farklı promosyon ürününü de Doyuk Promosyon farkıyla siz sunabilirsiniz.

Doyuk.com Internet sitemiz üzerinden referanslarımızı inceleyebilir ve sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.