Pokemon GO da Artık Arka Planda Müzik Serbest

Geçtiğimiz yılın en hızlı şekilde yayılan ve bağımlılık yapan oyunu Pokemon GO olmuştur. İlk çıktığında dünya genelinde çılgınlar gibi oynanan oyun resmi olarak ülkemizde yayınlanmadı. Buna rağmen Türkiye’de illegal yollar ile oyunu indirip oynayanların sayısı çok fazla olmuştur. Oyun tüm ülkelerde yayında olmamasına rağmen her geçen gün yeni bir güncelleme yayınlanıyor. Son güncelleme ile birlikte artık Pokemon GO oyunu oynarken arka planda müzik dinleyebileceksiniz.

Önceki sürümlerde oyunu girdiğinizde arka planda çalan müzik otomatik olarak kapanıyordu. Bu güncelleme ile artık bu sorun ortadan kalktı. Oyun ülkemize gelinceye kadar son güncel halini indirmek için mecburen illegal yollardan indirmek zorundasınız. Ayrıca bu güncelleme İOS sürümüne çok önceden gelmesine rağmen Android platformuna yeni geldiğini de belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans’da Askeriniz Olmadan Hemen Bağış Yapmak başlıklı makalemizde asker bağışı, Clash of Clans ve clash of clansda hemen asker bağışlamak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir