Playstation 4 Share Play Özelliği Tanıtıldı

Playstation 4 share play özelliği tanıtıldı

Bütün kullanıcıların merakla beklediği Share Play özelliği 2.0 güncellemesi ile geleceği resmi olarak açıklandı. Fakat Share Play’i kullanmak istiyorsanız Playstation Plus sahibi olmanız gerekmektedir. Share Play özelliği, arkadaşınız da ki bir oyunu Co-Op olarak oynamanıza el veriyor. Gözlerinizin şimdiden parladığını görür gibiyiz. Fakat şöyle bir sorun var ki “ ooo o zaman ben oyun almam arkadaştan kullanırım “ gibi bir düşünceye sahipseniz Sony yetkilileri, arkadaşınızın bilgisayarına sadece 1 saat boyunca bağlı kalabilirsiniz diyor. 1 saat sonunda tekrar bağlantı yapmanız gerekiyor buda bayağı zahmetli olacağa benziyor. Geçemediğiniz bir bölüm var diyelim, arkadaşınızdan yardım istiyorsunuz, arkadaşınız da oyunun kontrolünü ele alıyor ve bölümü geçiyor.

Türk kullanıcıların bu uygulamayı ne kadar kullanacağı tabi ki tartışılır. Bu uygulama için çok iyi bir internet altyapınız olması gerekmektedir. Böyle bir altyapıya sahip miyiz değil miyiz orası da tartışılır. Önümüzdeki sonbahar civarında gelecek olan 2.0 güncellemesi ile ancak bu özelliğe sahip olabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Fotoğraf Çekerken Sık Yapılan Hatalar Nelerdir? başlıklı makalemizde flaşlı çekim, fotoğraf ve netleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir