PES Manager Çıktı!

pes manager

Dünyaca sevilen oyunlardan biri olan Futbol Menajerlik oyunu artık Konomi el atmaya başladı. Ünlü PES oyununun kurucusu olan ve çok sevilen Konomi bu oyunda da oldukça başarılı olacağa benziyor. Bu oyun sayesinde 3 boyutlu maç keyfini yaşarken aynı zamanda da 1.500 kadar futbolcuyu kadronuza katabileceksiniz. Anroid veya İOS kullanıcıları istediği zaman telefonlarına veya tabletlerine uygulamayı indirebilirler. Bu oyunu istediğiniz zaman ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Pes Manager bünyesinde yüzlerce oyuncu bulunmaktadır, bu dev arşivi oyuncu kartları biçimde bize sunuyor. Bu oyuncu kartlarını toplayarak takımınızı şampiyon yapabilirsiniz. Avrupa’nın en iyi takımlarındaki oyuncular bulunuyor. Sizde en iyi oyuncuları toplayın ve benzersiz bir takım oluşturun. Oyunda bunların dışında birçok rozet bulunmaktadır. Özellikle beraberlik anında bu rozetler size yardımcı olurlar. Bu rozetleri oyun oynarken ücretsiz kazanabileceğiniz gibi para karşılığında satın alabilirsiniz. Aynı şekilde size büyük bir avantaj sağlayan enerji topları bulunmaktadır. Bu toplar ise şuan sadece parayla satın alınabilmektedir. Oyunculara bu rozetleri ekleyebilirsiniz bu sayede performansları üst düzey olur. Kıran kırana geçen bir maçta ise rozet kazanmak daha kolaydır. Ayrıca oyunda ödül çekilişleri de bulunmakta. Şansına güvenenlere özel birçok ödül verilmektedir. Şuan için tamamen bedava olan uygulama geniş ödüllerle diğer oyunlardan farkını ortaya koyuyor.

Google Play’de 250.000 kişinin indirdiği bu dev oyun yeni kullanıcılarını bekliyor. Sizde futbol ve menajerlik oyunlarından hoşlanıyor, takımınızı zirveye getirmek istiyorsanız Pes Manager tam size göre.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir