Paykasa Nedir? Nasıl Satın Alınır? Karttr.Com

İnternet teknolojisi günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu da internette alışveriş dünyasının kapılarını, hızla aralamayı başarmıştır. Hatta gün geçtikçe, internetten alışveriş yapan insan sayısı artmaktadır. Bu durumda ise, oldukça ideal bir kart olan Paykasa popülaritesini arttırmaktadır.

Paykasa Nedir?

Paykasa internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan ve tek kullanımlık olup, kullanıldıktan sonra otomatik olarak kendini imha eden, ön ödemeli ödeme sistemine sahip bir kart sistemidir. Daha basit bir örnek vermek gerekirse, Paykasa kart sistemi kontör kart sistemleri ile birebir aynıdır. Tek sefer kullanma hakkınızın bulunduğu bu kart sisteminde, 16 haneli PİN sistemi bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız alışveriş sitesinde, ilgi bölüme pin kodunu girerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemeniz de kartınızdan çekilir. Bu sistemin en önemli avantajı tek kullanımlık olması nedeniyle, kişinin güvenliğini sağlıyor olmasıdır.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa adlı kartları alabileceğiniz, belirli siteler bulunmaktadır. Bu siteler biri olan BesaKart da Paykasa satış işlemi yapan siteler arasındadır. Besakart da müşteri hizmetleri bilgileri ve canlı destek hatları bulunduğu için, Paykasa satın alma işlemi konusunda sizi detaylı olarak yönlendirmektedirler. Yapacağınız işlem ile karta tek seferlik kullanım tutarı kadar havale yapabilir veya karta yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle tek seferlik alışverişinizde, kartınızı kullanabilirsiniz. Karta yükleme yapmak için gereken ödeme sistemini belirlemeniz ve http://satis.karttr.com üzerinden kartı satın almanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonu Tamirinde Yenilikçi Çözüm: Cepfix başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorumlar

  1. muhammet kurtulmuş
  2. kemal yıldız

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir