Oturduğunuz Yerden Banyo Tasarlamanın Yolu Kale360.com

banyo-tasarimi

Banyonuzu yenilemeyi düşünüyor ancak bunun için zorlu bir sürece girmek istemiyorsanız, Kale360 ile tanışmanın tam sırası.

Kale360’ın web tabanlı banyo tasarım programı  ile yerinizden kalkmadan hayalinizdeki banyoya kavuşmanız mümkün. Kale360.com’un bu yenilikçi uygulaması sayesinde herhangi bir programa veya yazılıma gerek duymadan banyonuzu kendiniz ücretsiz bir şekilde tasarlayabiliyorsunuz.

Banyo tasarımına teknolojik bir çözüm getiren Kale360.com ile banyonuzun yerleşim planını hızlı ve pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. 3 adımla hayalinizdeki tasarıma ulaşabileceğiniz program ile hem zamandan kazanıyor, hem de banyonuzun mimarı olma fırsatını yakalıyorsunuz. Herkesin rahatça kullanabileceği bu basit uygulama ile banyo planı oluşturmak son derece kolay. Duvar ölçülerinizi girip neyin nerede duracağını belirledikten sonra Çanakkale Seramik ve Kalebodur’un birbirinden güzel ürünleri ile renkli bir banyo hazırlayabilirsiniz.

Kale360’da banyo tasarımına başlayabilmek için tek yapmanız gereken siteye üye olmak. Kale360.com’a üye olduktan sonra banyo tasarım işlemine geçebiliyorsunuz. Yapacağınız ilk iş banyonun şeklini seçmek olmalı. Ardından döşemek istediğiniz karoları belirleyip kullanacağınız ürünleri plana ekleyerek tasarımı sonlandırabilirsiniz. Tasarımınızı sonlandırdıktan sonra planınızı panoromik veya 3D görüntü kalitesi ile gerçeğe yakın bir şekilde görebiliyorsunuz. Üstelik farklı tasarımlar yaparak seçenekleri arttırmak sizin elinizde.

Banyo planını yaparken seçtiğiniz ürünlerin boyutunu belirleme imkanınız da var. Kale360’ın  zengin koleksiyonundan dilediğiniz ürünleri seçip harika banyo tasarım modelleri oluşturabilirsiniz. Üstelik hoşunuza gitmeyen detayları değiştirme şansına da sahipsiniz. Kale360.com’da tasarıma başlamadan önce biraz fikir edinmek  için  zengin foto galerisinden başkalarının yapmış olduğu banyo tasarım modellerini inceleyebilirsiniz.

Kale 360’ın bu yenilikçi ve kullanımı kolay programı sayesinde, evinizde oturduğunuz yerden keyifle banyonuzu tasarlayıp tarzınızı konuşturabilirsiniz. Hatta sahip olmak istediğiniz banyoyu ne kadara mal edeceğinizi tek adımla hesaplatıp en yakın satış noktasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Kale360 ile hayalinizdeki banyoyu tasarlamak için hemen www.kale360.com web sitesini ziyaret edip kendi banyonuzu kendiniz tasarlayın.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.