Nokia Lumia 530 Tanıtıldı

nokia lumia 530

Android cihazlar söz konusu olduğunda Samsung gibi cihazların daha önceki dönemlerde tercih edilen bir cihaz olmasına rağmen Nokia’yı geride bıraktığını görmek mümkündür. Nokia’nın Android cihazlarının geride kalmasına neden olan diğer cihazları bir kenara atıp unutabilirsiniz. Çünkü Nokia Lumia 530 size daha önceki başarısız denemeleri unutturacak özelliklere sahip.

4 inç ekranı, quadcore 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 200 işlemcisi, 512 MB RAM’i ve 4 GB’lık hafızası bulunan Nokia Lumia 530 fiyatı ise tüm kullanıcıların yüzünü güldürecek bir seviyede. 114 dolardan piyasaya sürülecek olan cihazın şimdiden kullanıcılar tarafından ilgiyle beklendiği görülmektedir. eş zamanlı olarak piyasaya sürülen cihazlara nazaran hem özellik bakımından geliştirilmiş olması hem de fiyatı açısından kullanıcılara rahatlıkla ulaşabilecek olması cihazın şimdiden pek çok kullanıcı için beklenen cihazlar arasında olmasına yol açacağı düşünülüyor.

Nokia Lumia 530 özellikleri ve göz önünde bulundurulduğunda kullanıcıların en merak ettiği konu da ne zaman piyasaya sunulacağı olmuştur. Ancak bu tarih de kullanıcıların yüzünü güldürebilecektir, çünkü cihaz Ağustos 2014 içerisinde satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.