Neotempo İle İnternetin Eğlenceli Yüzü

NeotempoBinlerce internet kullanıcısının yeni uğrak mekânlarından biri olan Neotempo, git gide insanlar arasında viral hale gelirken bu sitenin özelliklerine beraberce bakalım.

1- Her Gün Yenisi Eklenen İçerikler ve Binlerce Yazar!
Her zaman güncel haberleri takip ederken birbirinden güzel galerilerde saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Kaliteli içerikler ve kaliteli mizaha kendinizi hazırlayın.

2- Son Derece Kullanışlı Site Tasarımı ve Ara yüz
Site kullanım amacı doğrultusunda tamamen kullanıcı dostu olarak dizayn edilerek, insanlar için yeni bir sosyal medya akımı haline getirilmeye çalışmış. Ara yüzü de her geçen gün tasarımcılar tarafından geliştirilen yenilenen daha dinamik bir yapıya sahip.

3- Kullanıcı Odaklı Dizayn
Yazdıklarınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, atına yorum yapılmasını sağlayabilir, başka içeriklere yorum yapabilirsiniz. Tamamen sosyal bir platform olarak tasarlanmış bu sitede insanların iletişimi için her şey mevcut.

4- Ücretsiz Yazarlık ve Binlerce Okuyucu
Sitedeki tüm opsiyonlar ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Bu şekilde kendi içeriklerini kitlelere ulaştırmak isteyen insanlar istediği gibi içerik oluşturup diğer kullanıcıların beğenisine sunabiliyor. Bu şekilde kitlelere hitap edebilmek son derece kolaylaşıyor. Sitenin en önemli özelliği yazarların bir süre sonra belirli okuyucu portföyüne ulaşabilmesi.

5- Kontrol Altında Tutulan Yüksek Kalite ve Mizah Anlayışı
Site editörleri gece gündüz çalışarak sitedeki içerikleri sürekli olarak kontrol altında tutuyor, bu şekilde istenmeyen küfürlü anlatım, kötü mizah ve birçok konu engellenirken en doğru haberlerin de okuyucu ile buluşmasını sağlıyor. Galerilerde gezerken gönül rahatlığı ile okuyucular içeriklere göz gezdirebiliyor.

6- Sıcak Bir Ortam
Yazarların ve okuyucuların bir süre sonra kaynaşması ve sıcak bir ortam olması bu kriterlere sahip bir site için kaçınılmaz olarak geliyor ve sıcak büyük bir aile ortamı oluyor. Çayınızı yudumlarken sevdiğiniz içerik yazarlarının yazılarına yorum yapabiliyor, iletişime geçebiliyorsunuz.

Bunlar ve daha fazlası için tek yapmanız gereken http://www.neotempo.com/ adresine tıklamanız. Kaliteli listeleme servisinin tadını çıkarın!

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir