Need For Speed Rivals

Need For Speed serilerinden yeni bir seri olarak piyasaya sürülen, Need For Speed Rivals oyunununda yine şehirde yarış arabalarını süren yarışçılar ile polisler arasında hız ve aksiyon içinde geçmektedir. Need For Spreed Rivals oyununda yine sokak rekabetinin asla durmadığı gibi her iki tarafın da sosyal, yerel ve ulusal medyayı ele geçirip en iyi araçlara, modlara ve teknolojilere ulaşmak için ara vermeksizin çaba gösterdiği Redview County de her şeyinizi riske atmanız ve hiç kimseye güvenmemeniz gerektiren bir oyun serisidir. Süratli geçecek yarışlar, şehir içinde yaşanacak kovalamacalar için araçlarınızı en son teknolojiler olan, kaplama, cant ve boya gibi çeşitli güç vericek elementler ile güçlendirmelisiniz. Farklı yaratacağınız konfigürasyon çeşitlerinizi kayıt edin ve sürekli elinizde bulundurun.

Need For Speed Rivals oyununda geliştirilen en büyük özellik, önceki serilerdeki multiplayer için lobi de bekleme olayı ortadan kaldırılmış, tek kişilik oyun oynar gibi direk oyuna geçiş yapmanızı sağlıyor. Need For Spreed Rivals oyununda polisler ise takım halinde çalıştıkları için, yarışçıları tutuklamak için polis gücünün bütün imkânlarını kullanırlar ve istediğiniz an rolünüzü değiştirin ve hız puanlarınızı riske edip daha büyük ödüller peşinde koşacağınız yepyeni puanlama sisteminin nasıl değiştiğini görmekten kaçınmayın. Sokak yarışçılarını yakalamak ve araçlarını mahvetmek için dikkat edilmesi gereken bir diğer husus,  tüm gücümüzle aracımızı sürmek ve kendimize zarar vermeden saldırmamız gerekir. Oyunda “SP” yani “Speed Points” adı verilen oyun puanı bir diğer adıyla söyleyebileceğimiz oyun parası kazanıp, gereken puan (para) ile belirtilen yere geri dönmemiz gerekşidir. Oyunda ilk aşamada iki aracı yakalama başarısı gösterip, bir aracı ise saldırarak yok etseniz dahi, daha sonra mecburi olarak sokak yarışçısı moduna başlamanız gerektiğini sakın unutmayın. Keyifli oyunlar.

Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7
İşlemci: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
Ram: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon 3870 512Mb veya üstü, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb veya üstü, Intel HD 4000 integrated 512Mb veya üstü

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.