Motorola Droid Turbo

Motorola Droid Turbo Tanıtıldı

Motorola şirketi öncü DROID Turbo akıllı telefonunu göstermiştir.

Sitemizin araştırmaları sonucu ulaştığımız bilgilere göre, yeni akıllı telefonlar Quad HD (2560×1440 piksel) görüntü boyutu 5,2 inç genişlikte AMOLED ekran, İşlemcisi Qualcomm Snapdragon 805 işlemcisi ile donatıldı. Cihaz Android 4.4.4 platformunun sistemi ile çalışır.

DROID Turbo akıllı telefon 3 QB ameli bellek ve 32-64 GB hacminde dahili hafızaya sahiptir. Akıllı telefonunu arka kamerasının çözünürlüğü 21 mega piksel ve 4K görüntü ile video çekimini destekliyor, ön kameranın görüntü boyutu 2 mp oluşturuyor.
Yeni cihaz 3900 mili amper / saat kapasitesine sahip batarya ile donatılmıştır. Üreticinin söylemlerine göre, cihaz değişik modlarda 48 saat bağımsız çalışacak. Ayrıca, DROID turbonun 15 dakika enerji toplaması 8 saatlik iş için yeterli olacaktır. Modifikasyona bağlı olarak, akıllı telefonunu arka kapağı metaloit cam ve plastik hazırlanmış.

Bir önceki yazımız olan Suya Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır? başlıklı makalemizde sıvı teması, suya düşen telefon ve telefon kurtarma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir