Moto Z2 Play Tanıtıldı!

Teknoloji devi Motorola, akıllı telefon dünyasında yatırımlarına hız vermeye başladı. Orta segment modeller arasında yerini alacak olan Motorola Moto Z2 Play modelinin tanıtımı gerçekleşti. Özellikle batarya süresiyle dikkat çeken model, orta segmente göre son derece iyi özelliklere sahiptir.

Moto Z2 Play Teknik Özellikleri

Motorola Moto Z2 Play, 5.5 inç büyüklüğünde AMOLED ekranla gelmektedir. Full HD çözünürlüğe sahip olan cihaz, 8 çekirdekli Cortex-A53 işlemciye ve Snapdragon 626 yonga setine sahiptir. Özellikle enerji verimliliği konusunda son derece önemli olan cihaz, bu yönüyle ön plana çıkmaktadır. Cihaz, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahiptir.

Motorola Moto Z2 Play, alüminyum alaşımdan imal edilmiştir. Cihaz 3000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahiptir. Cihazın arka kamerası 12 MP çözünürlüğünde kameraya sahiptir. Ön kamera ise, 5 MP çözünürlüğünde ve hızlı odaklanma teknolojisine sahiptir. Cihazın ön kamerasında bile LED flaş yer almaktadır. Önümüzdeki haftadan itibaren satışa çıkacak cihazın ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir