Moto X Kırılmaz Ekranıyla Geliyor

moto-x-kirilmaz-ekraniyla-geliyor

Son zamanların gündemden düşmeyen ve merakla beklenen Motorola Moto X (2014), ilk olarak Droid Turbo 2’de gördüğümüz ve Shattershield adı ile anılan cihaz kırılması imkansız ekranı ile geliyor.
Moto X serisini 4. kuşağı olan Moto X (2016) son günlerde gündemden düşmez oldu. En çok da modüler tasarımı ile gündeme gelen Moto X, Shattershield ekranla gelecek bilgileri ile karşımıza çıkıyor.

Moto X (2016) Kırılmaz Ekrana Mı Sahip?

Lenovanın satın aldığı motorola, başarılı projelerine devam ediyor. İlk olarak 2015’de duyulan Droid Turbo 2 modelinde olan shattershield ekran düşme ve çarpmalardaki kırılmaya dayanıklı halleri ile bütün gözleri üzerine toplamıştı.

Son sızıntılara göre ise Moto X (2016) modelinin de Motorola Shattershield ekran bulunacak. Modelin ön tarafında dikkatleri çeken iki deliğin biri ön kamera flaşı diğeri ise ön kamere olarak tasarlanmış olduğu sanılıyor.
Piyasaya düşen görselde parmak izi okuyucusu yine ön tarafta konumlandırılmış ve üzerine Moto yazılmış.
Modüler tasarımla piyasaya sürülecek olan Moto X, Quand HD ekranlı 5,5 inç ekrana sahip olacak. Snadpragon 820 işlemcinin kullanılacağı model 3/4 GB RAM, 2600 mAh batarya, OİS desteği olan 13 megapiksel kamera ve 5.2 mm kalınlığında olacak.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.