Microsoft’tan Katlanabilir Telefon Geliyor!

Akıllı telefon pazarındaki hareketlilik hız kesmeden devam ediyor ve firmalar bu pazardan daha fazla pay elde etmek için çalışmaları sürdürüyor. Akıllı telefon dünyasında istediği payı alamayan Microsoft oldukça önemli bir hamle yapmaya hazırlanıyor.

İkisi Bir Arada Cihaz!

Microsoft’un aldığı katlanabilir akıllı telefon patenti ile gözler bu firma çevrilmiş durumda. Surface Phone adı verilen bu tarz cihazlarda hakimiyet kurmak isteyen firma, tablet ve telefonu bir arada sunacak bir cihaz çıkarmayı hedefliyor.

Esnek yapıya sahip olan akıllı telefonlar gelecek dönemlere damga vuracak gibi görünüyor. Microsoft’un yanı sıra Samsung, Apple, LG gibi dev firmalar da bu konu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu cihazları hangi firma daha önce piyasaya sürerse o firma daha fazla pay elde edecek gibi görünüyor.

Microsoft’un tablet ve telefon özelliklerini birlikte sunan katlanabilir cihazı merakla beklenirken ürünün sadece patent görüntüleri yer alıyor. Cihazın teknik özellikleri ile ilgili henüz bilgi bulunmuyor. Bakalım Microsoft bu cihazla beklediği Pazar payını elde etmeyi başarabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan LG G6’dan Pil Atağı! başlıklı makalemizde LG, lg g6 ve lg g6 pil hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

  1. Elif Ata Soygazi

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir