Meizu M1 Note 2

meizu-m1-note-2

Çin’in yeni ve yükselen genç markalarından olan Meizu, M1 Note modelini yaklaşık 4 ay evvel resmi olarak satışa sunmuştu. Bir süredir şirketin bu seriye devam modeli hazırladığı da konuşulanlar arasındaydı. Son sızan bilgiler ise M1 Note 2 ismini alması beklenen yeni modele ait bazı detayları da içeriyor.

2 Haziranda resmi olarak tanıtılması beklenen M1 Note 2 modeline ait görüntülerde ekranın altında yer alan buton şeklinin değiştirildiği fark ediliyor. Daha evvel bu noktadaki parmak okuyucu sensöre destek verileceği de söylentileri arasındaydı ama son bilgilere göre de serinin yeni modelinde parmak izi okuyucu özelliği ne yazık ki yer almayacak.

Donanım ve detayları konusunda hala gizemini koruyan özellikleriyle bu cihazda hangi çipsetinin tercih edileceği de merak konusudur. MediaTek’in Meizu’ya yaptığı büyük yatırımı ve serinin uygun fiyatlı modelleri de içerdiğini dikkate aldığınızda çipset konusunda bu seçeneklerin kullanılması aslında beklenebilir.

Bunun dışında ise ekran görüntüsünde cihazın Android 5.1 üzerine eklenmiş olan Flyme OS arayüzü ile görülüyor. Modelin fiyatının da 160 dolar olması bekleniyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir