LG’nin Yeni Orta Ölçekli Akıllı Telefonu

Akıllı telefonlar teknoloji piyasasını kasıp kavururken, tuş takımları artık nerede ise tarihe karışacak duruma gelmiştir. Akıllı telefonlarda yeni özellikli telefonlar büyük merak içinde beklenirken, onlar hakkında bilgi almak çokta kolay olmamaktadır. Teknoloji üretimcilerine karşı ajan gibi çalışan Evleaks, LG firmasının üzerinde çalıştığı ve yakında piyasaya süreceği LG Lucid 3 ün basın için hazırlanan fotoğrafını ele geçirerek, twitter hesabından paylaşmak yolu ile insanların bu cihaz ile ilgili meraklarını gidermiştir.

Her ne kadar LG Lucid 3 akıllı cep telefonunun görüntüsü sosyal medya aracılığı ile herkese ulaşsa da bu yeni cep telefonu hakkında yeterli bilgiye henüz kimsenin olaşamadığını söylemeliyiz. Bu konuda kesin ve net bilgilere ulaşılamasa da yine kamu oyuna sızan bilgiler arasında, tasarım olarak F90 benzeri ve 4,7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olduğu bilinmektedir. Çözünürlük sistemi qHD olduğu ve IPS ekran yapısına sahip olduğu tahmin edilen bu akıllı cep telefonunun, 8 mega piksellik arka kamerasının yanında 5 mega piksellik ön kamerası ile dikkat çekecek gibi görünmektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden insanlar bu yeni çıkacak olan cep telefonunun fiyatını da merak etseler de henüz bu konuda sağlıklı bir bilgiye kimse sahip değildir. 1 GB ram özelliği bulunan LG Lucid 3 ün piyasaya çıkacağı günü, insanların merakla beklediklerini söyleyebiliriz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir