LG’nin Akıl Almaz Akıllı Saatleri

lgnin-akil-almaz-akilli-saatleri

LG akıllı saat teknolojisinde önder olma yarışında birinci sıralarda. Akıllara durgunluk veren akıllı saatler üreterek akıllı cep telefonlarından sonra dijital çağda çığır açtı. Oldukça sağlam bir akıllı saat modeli olan G Watch R kullanıcının ihtiyaç duyabileceği ve bir akıllı saatten beklenen tüm özellikleri barındırıyor.

Snapdragon 400 (4 çekirdek cpu) işlemcisi 4 GB iç hafızası ile oldukça iyi bir dahili bellek kapasitesi sunuyor. 512 Megabayte RAM ile oldukça seri bir akıllı saat. Water resist özelliği ile derinliği 100 cm suyun dibinde yarım saat dayanıyor. Ekran çözünürlüğü 320 x 320 piksel olan Poled ekranı ile 1.3 inç büyüklüğünde olan G Watch R akıllı saati çok ses getirecek.

Akıllı saatte Bluetooth özelliği mevcut. Böylece Akıllı cep telefonunuzla saat eşleşebiliyor ve cep telefonunuza gelen bildirimleri G Watch R akıllı saatinizde görebiliyorsunuz. 400 mAH batarya kapasitesi ile şarjı 48 saat dayanabiliyor. Tamamen paslanmaz çelikten üretilen gövdesi ile G Watch R 300 dolardan satılıyor.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan bu saat dışarıdan bakıldığında normal bir saat görünümündedir. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan G watc R akıllı saatler bay-bayan herkesin gözüne hitap ediyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir