LG Watch Urbane Görücüye Çıktı

lg-watch-urbane-gorucuye-cikti

Güney Kore’li teknoloji devi öncü şirket LG,MWC öncesi lüks tasarıma sahip olan Watch Urbane isimli akılı saatini piyasaya duyurdu.

Son dönemde giyilebilir teknolojinin artması ve ilgi görmesinin ardından LG firması da tasarımın yanı sıra,başarılı teknik özelliklere de yer verdiği Watch Urbane ürününü piyasaya çıkaracak.

Öncelikle Samsung’un aksine Android sisteme güvenen LG,Watch Urbane isimli akıllı saatinde,Android Wear işletim sistemine cesurca yer vermiş.

Normal bir saat görünümünde olan bu ürün hakkında akıllı saat demek oldukça zor.320p çözünürlükte ve 245 ppi piksel yoğunluğuna sahip.Ayrıca,1.3 inç OLED ekranın yer verildiği Watch Urbane,22 mm kalınlıkta gerçek ve şık bir deri kayışa sahip.

1.2 Ghz hızda Qualcomm Snapdragon 400 işlemci ve Adreno 306 grafik işlemci’yi barındıran Watch Urbane,kullanıcılarına başarılı bir performans sunacağı kesin.

Depolama alanında ise  512 MB RAM ve 4 GB dahili depolama kapasitesinin bulunduğu Watch Urbane,410 mAh boyutta da bir batarya içeriyor.

Bütün özelliklerinin yanında suya ve toza dayanıklılığa sahip olan akıllı saat,altın ve gümüş kaplamalı paslanmaz çelikten üretilmiştir.Resmi çıkış tarihi ve fiyatı ise henüz netlik kazanmadı.

1 Yorum

  1. gazi

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir