LG V30’un Seramik Versiyonu ”LG Signature Edition” Piyasaya Çıktı!

LG‘nin V30 modeli, lüks bir versiyonu ile satışa sunuluyor. Cihazın seramik versiyonu olan ve Signature Edition adı verilen bu model, oldukça yüksek bir fiyata kullanıcı ile buluşacak. İsterseniz gelin bu lüks versiyonun özelliklerine göz atalım;

Üst Düzey Telefon LG Signature Edition ve Özellikleri

LG’nin yeni telefonu ”LG Signature Edition” üst düzey telefonlar sınıfında görülüyor. Cihazın birçok özelliği, LG V30’un normal sürümüyle aynı. Ancak iki telefon arasında az ve öz farklar bulunuyor. LG V30 modelinin arkasında bulunan cam zirkonyum kasa, Signature Edition için seramik kasa ile değiştirilmiş. Seramik kasanın metal ya da cam tasarıma oranla, çizilmeye karşı yüksek bir dayanıklılık gösterdiğini söylemek mümkün. Ancak olumsuz bir yanı var ki, seramik kasa çatlama tehlikesine karşı diğerlerinden daha az dirençli. Firma tarafından yapılan basın açıklamasına göre, telefonun beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunacak.

Donanımsal özelliklere göz attığımızda, Signature Edition 6GB RAM ve 256GB dahili depolama alanına sahip bir telefon. LG firmasının hem V30 modelleri hem de normal android telefonları üzerinde test aşamasında olan Android Oreo yazılımının, Signature Edition’da yer alacağını belirtelim.

Satışları ayın sonunda başlayacak olan lüks versiyonun tam çıkış tarihi belirtilmedi. Ancak yayınlanan telefon görüntülerine bakıldığında, cihaz ekranında yer alan ”27 Aralık” tarihi fikir verici olabilir. Merak edenler için tek kötü haber, cihazın şu an için sınırlı sayıda üretilecek olması. Güney Kore’de yaşıyor olsanız dahi telefona sahip olmanız zor olabilir. Çünkü LG Signature Edition sadece 300 adetüretilecek. Telefon tahmin edeceğiniz üzere, oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak. Dudak uçuklatacak derecede yüksek fiyatlı lüks modellerin piyasaya sürülmesine alıştığımız şu günlerde, telefonun Güney Kore’de 1820 dolara satışa sunulması bekleniyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir