Lenovo Sunucularda Kalite ve Tam Destek

Lenovo sunucu günümüzde en çok tercih edilen sunucu markalarının başında geliyor. Lenovo bilgisayarlardan bile daha fazla tercih edilen bu sunucu modelleri; müşteri memnuniyeti anlamında tam not almış vaziyette. Sunucuların gerek hızı gerekse sunucu performansında stabilleşme yerine iyileşmeler elde edilmesi sayesinde en çok tercih edilen sunucu markalarının başında Lenova geliyor.

Lenovo Server

Lenovo server genel itibari ile hız ve güvenlik dışında sağladığı destek ile de müşteri güvenini kazanmış konumdadır. Kaliteli olmasının yanı sıra destek de sağlaması ve kullanıcılarını yarı yolda bırakmaması oldukça önemli. Herhangi bir durumda; mail serverlarındaki arızalarda, olası sunucu saldırılarında ya da farklı durumlarda destek alabilmek özellikle bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan ya da uzman olmayan kişiler için hem zaman hem de para tasarrufu sağlıyor. Özellikle canlı destek ile ulaşılabilir olan Lenovo sunucu çeşitleri sayesinde kullanıcılar yarı yolda kalmıyor. Herhangi bir yavaşlık, işlevsellik için bozulma ya da farklı bir durum söz konusu olduğunda kalite ve tam destek ile sorun kısa sürede çözülüyor.

Lenovo Workstation

Lenovo workstation da en çok kullanılan iş istasyonlarının başında geliyor. İş istasyonu profesyoneller ya da iş yerleri için özel olarak tasarlanmış olan; en son teknolojik özelliklerle ile donatılmış mobil ya da masaüstü bilgisayarlara verilen isimlerin tamamıdır. Workstation genel itibari ile en zorlu işleri bile sorunsuz şekilde tamamlamak üzere üretilmiş, özel bilgisayarlardır. İş istasyonu diğer bilgisayarlardan birçok özellik ile ayrılır. Workstation; iş veya profesyonel çalışma yapan bir kullanıcı veya kullanıcı grubuna adanmış bilgisayarları kapsayan bir tanımdır. Bir veya daha fazla yüksek çözünürlüklü ekran ve kişisel bilgisayardan (PC) daha hızlı bir işlemci içerir. Bir iş istasyonu ayrıca erişim belleği (RAM), sürücüler ve sürücü kapasitesi nedeniyle daha fazla çoklu görev yeteneğine sahiptir. Bir iş istasyonu, daha yüksek hızlı grafik bağdaştırıcılarına ve daha fazla bağlı çevre birimlerine sahip olabilir. İş istasyonu terimi ayrıca bir yerel alan ağındaki (LAN) bir PC veya ana bilgisayar terminaline başvurmak için kullanılmıştır. Bu iş istasyonları ağ kaynaklarını bir veya daha fazla büyük istemci bilgisayar ve ağ sunucusuyla paylaşabilir. Workstation bilgisayarlar, normal bilgisayarların sahip olduğu soğutma sistemlerinden daha güçlü sistemler ile donatılmıştır. Bunun yanı sıra donanımları da birbirleri ile oldukça uyumludur. Bu uyum, yapılan testler ile belirlenmektedir. İş istasyonu en hızlı, en fazla genişleyebilen ve en güvenilir bilgisayarlardır. Sitemiz olan www.kurumsalit.com üzerinden, online olarak en uygun fiyatlara, maksimum kalitede workstation ve sunuculara göz atabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünü sipariş edebilir, yedi gün, yirmi dört saat bizlere ulaşabilir ve güvenli alışverişin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir