Kingston HyperX Cloud II İncelemesi

kingston-hyperx-cloud-ii-incelemesi

Oyun kulaklığı seçip satın alırken takım arkadaşlarınızla kesintisiz iletişim kurabileceğiniz, çevreyi de iyi bir şekilde dinleyebileceğiniz ve elbette rahatlığı elden bırakmayan bir kulaklık setini tercih etmenizde fayda var. Hyper Cloud II olarak anılan yeni model, oyunculara hitap etmekle de kalmıyor, geniş bir alanda kullanılabilir bir özellikte sunuyor.

Deri ayrıntılı kulak yastıkları ve ergonomik yapısıyla uzun soluklu oyun seanslarında da kulaklığın  alanı olan film ve müzik zamanlarında da ayrı bir konfor sağlayan HyperX Cloud II, farklı renk seçenekleriyle ayrı kullanıcı tercihlerine de ustalıkla hitap ediyor. Yeni model kulaklık,önceki modellere göre çeşitli yenilikleri de beraberinde getiriyor. Bunlar arasında en farklı ve dikkat çekici özellik elbette 7.1 ses desteğini de getirmesi.

USB ses kontrol kutusuyla kablo uzunluğunu da arttırabildiğiniz kulaklığın ses desteği de kolaylıkla sağlanabiliyor. Kulaklıkta pasif gürültü engelleme özelliği de kullanılmış. Ancak kulaklığın ses yalıtımının çok başarılı olduğunu söylemek de önemli bir detaydır.

Ayrıca jak girişiyle de oyun konsollarının yanında cep telefonu ile de kullanma imkanı sağlanan kulaklık, oyunların yanı sıra film ve müzik performanslarına da destek oluyor. Fiyatı ise 340 TL civarında.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir