Kasko Poliçenizin Teminatlarını Kişiselleştirmek İçin Koalay.com

Trafik kazası, yangın, patlama, yıldırım düşmesi, doğal afet, ön cam kırılması ve hırsızlık durumlarında araçlarda meydana gelen hasarları teminat altına alan ve isteğe bağlı olarak yaptırılan kasko sigortası, Türkiye’nin online sigorta brokeri Koalay.com ile isteğe bağlı eklenebilen teminatlarla kişiselleştirilebiliyor. Sigorta şirketlerini tek tek aramadan,  yeni teminat seçimlerinin fiyat farkını eş zamanlı olarak online görebilen araç sahipleri bu sayede hem zamandan tasarruf ediyor hem de bütçelerine en uygun poliçeyi satın alabiliyor.

Koalay üzerinden kasko poliçesi satın almak ya da kasko poliçesini yenilemek isteyen araç sahipleri, kendi ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş kasko poliçesini oluştururken ihtiyaçları olmayan teminatlar için ödeme yapmıyor ve en uygun poliçeye kolay adımlarla sahip olabiliyor.

Koalay’da başka hangi ürünler var?

 Koalay.com araç kasko sorgulama ve poliçelendirme, trafik sigortası poliçelendirme ve DASK poliçesi satın alma ve poliçe yenileme işlemlerinin 7/24 online sigorta brokeri olarak hizmet veriyor. Müşterilerinin piyasadaki tüm seçeneklere kolaylıkla ve doğrudan erişmesini sağlayan Koalay.com üzerinden, Koalay’ın anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinden kişiye özel kasko ve trafik sigortası teklifleri alınabiliyor, DASK poliçesi satın alma ve yenileme işlemleri yapılabiliyor. 365 gün 7/24 ücretsiz olarak kasko ve trafik sigortası teklifi alınabilen, DASK poliçe işlemi yapılabilen Koalay’da herhangi bir işlem bedeli talep edilmiyor.

Kolay adımlarla bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigorta tekliflerini sunan Koalay’da kasko sigortası yaptırarak kaza sonrası arabanızda oluşabilecek tüm zararları karşılayabilir, trafik kazasının yanında yanma, çalınma, çalınmaya teşebbüs, doğal afet gibi durumlar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarları da teminat altına alabilirsiniz.

Koalay.com ve Koalay çağrı merkezi üzerinden yapılan tüm poliçe satın alma işlemleri ileri teknoloji güvenlik sistemleri ile korunuyor. En güvenli SSL yeşil bar sertifikasına sahip olan Koalay, bu sertifika ile websitesine girilen isim, telefon, e-mail, T.C. kimlik numarası, plaka, ruhsat numarası, kedi kartı gibi kişisel verilerin şifreleme yöntemiyle güvenliğini sağlıyor.

Koalay.com Hakkında

Koalay.com, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin sunduğu kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini, poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını çok kısa bir süre içerisinde tarayarak karşılaştırıyor. Yakın zamanda DASK poliçesini de ürünleri arasına katan Koalay sayesinde kullanıcılar zamandan tasarruf ederek, güvenli bir ortamda poliçelerine anında sahip olabiliyor.

Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Koalay, her gün binlerce müşteriye fiyat teklifi ve sigorta poliçesi sunarken tüm kullanıcı bilgilerini son teknoloji güvenlik sistemleri ile koruyor.

Telesure Hakkında

Müşterilerine basit, pratik ve farklı seçenekler sunarak ihtiyaç duydukları sigorta poliçesi arayışlarına yardımcı olmak ve sigorta alımlarını ya da yenilemelerini kolaylaştırmak amacıyla kurulan Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. insanların sigorta satın alma alışkanlıklarını yenilemek konusundaki kararlılığıyla yola çıkmış bulunuyor.
Telesure Grup, Güney Afrika’da telefon üzerinden sigorta işlemleri gerçekleştiren ilk şirket olan Auto & General’in desteğini alarak 1985 yılında faaliyete başladı. 1993 yılında Birleşik Krallık’ta, 1997 yılında Avusturalya’da faaliyete geçen Telesure Grup, İngiltere’de Compare the Market operasyonuyla sektörde lider konumda bulunuyor. Guernsey’de Jacana Re Limited isimli bir reasürans şirketi ile faaliyette olan Telesure Grup, 2012 yılında Hollanda ve Fransa’da da yatırımlar yaptı. 2013 yılında Türkiye pazarında faaliyet göstermeye başlayan Telesure, 2015 yılında Singapur’u da hizmet ağına katarak büyümesine devam etmektedir.

Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun kasko poliçenizi kredi kartınızla güvenli bir ortamda satın almak için hemen Koalay’ın anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinin sunduğu teklifleri inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatla kasko sigortası poliçesi yaptırmak için buraya tıklayın.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir