Kadınlara Yönelik Yeni Bir E-ticaret Sitesi: Miss Ageless

gumus-kolye-modelleri

Takı takmayı seven kadınlar için, kadınlara özel birbirinden şık gümüş takıların online satışa sunulduğu Miss Ageless web sitesi açıldı. www.missageless.com.tr adresinde yayın yapan Miss Ageless bir kadın girişimci olan Emine Çetin tarafından hayata geçirilen bir site ve kadınlara özel gümüş takıların satışa sunulduğu bir web sitesi olarak oldukça ilgi çekiyor.

Miss Ageless’da satışa sunulan ürünler, şirketin kurucusu Emine Çetin’in daha önce kendisinin deneyimlediği ve kalitelerine emin olduğu üreticilerden tedarik ediliyor. Ürünlerin kalitesi kadar işçiliğine de önem verilmekte.

Missageless.com.tr adresinde yayında olan web sitesi, IdeaSoft e-ticaret yazılımı alt yapısı ile hazırlanmış. E-ticaret yapacak start uplar için önemli unsurlardan biri olan e-ticaret yazılımı, hostingi ve bakımı oldukça uygun bir maliyetle profesyonelce çözülmüş. 14.000’den fazla takipçisi olan Instagram hesabı ve tüm sosyal medya hesapları yine Miss Ageless ekibi tarafından yönetilmekte. Miss Ageless ekibi tarafından yönetilen sitenin SEO çalışmaları ise, Netpoint Digital tarafından yapılıyor.

Gümüş takı modellerinin en güzellerini bulabileceğiniz ve kolaylıkla satın alabileceğiniz Miss Ageless’ın web sitesi şıklığı ile göz kamaştırmayı seven tüm kadınlar için hazırlanmış. Kadınlara özel gümüş takıların online satışa sunulduğu Miss Ageless web sitesinde her takı için hazırlanmış olan ayrı kategoriler bulunuyor. Her bir kategoriye girdiğinizde sunulan ürün çeşitlerini ve fiyatlarını ayrı ayrı görüntüleyebiliyorsunuz.

Gümüş küpe kategorisinde baget taşlı, elmas modeli, inci, nazar boncuklu, opal taşlı, salkım, sallantılı, swarovski taşlı, taşlı, taşsız, turkuaz taşlı küpe modelleri bulunuyor. Halhal kategorisinde yer alan taşlı ve turkuaz taşlı modeller, nazar boncuklu modeller ve diğer taşlı halhal modelleri  de ilgi çekiyor. Gümüş gümüş kolye modelleri ve gümüş kolye fiyatları için gümüş kolye kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Baget taşlı kolye, elmas modeli kolye, nazar boncuklu kolye gibi farklı kolye modeli mevcut. Yüzük kategorisinde ise eklem ucu yüzük, taşlı, taşsız, turkuaz taşlı gibi farklı gümüş yüzük modelleri bulunmakta. Gümüş bileklik kategorisinde yer alan bileklik ve bilezik modellerinin fiyatları ürüne göre değişkenlik gösterebiliyor, Kategoride yer alan gümüş bileklik fiyatları hakkında bilgi almak oldukça kolay. Beğendiğiniz ürüne tıkladığınızda fiyatını hemen görebiliyorsunuz.

Güvenli bir ödeme alt yapısına sahip olması sitede kredi kartını güvenli bir şekilde kullanmayı sağlıyor. Ayrıca aldığınız ürünleri satın alırken, kredi kartına 5 taksit seçeneği de sunuluyor. Küpe, yüzük, kolye, bileklik, halhal, şahmeran, çanta aksesuarları gibi yüzlerce ürünün bulunduğu web sitesine www.missageless.com.tr adresinden erişilebilir.

Bir önceki yazımız olan Telefonu Modem Olarak Kullanma başlıklı makalemizde cep telefonu, modem ve telefonu modem yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir