Jabra’dan Titreşimli Teknolojik Kulaklık

jabradan-titresimli-teknolojik-kulaklik

Farklı özelliklerle geliştirdiği kulaklıklarla alanında lider isimlerden biri olan Jabra, Halo Smart adlı yeni kulaklığıyla gündelik hayatında dahi kulaklığını yanından ayırmak istemeyenleri düşünüyor.

Şık ve sade bir tasarıma sahip olan bu kulakiçi tarzdaki kulaklık; ofiste, yürüyüşte ya da evde rahatlıkla müzik dinlemek isteyenler için farklı özellikler sunuyor. Her şeyden evvel rahatlığı ön planda tutan kulaklıkta esnek bir ense bandı bulunuyor ve hafifliğiyle uzun süreli kullanımlarda bile hiç bir rahatsızlık oluşturmuyor. Kulaklık kullanılmadığı zaman ise özel tasarımlarıyla kablolar sarkarak rahatsız etmiyor. Kablosuz olarak dahi akıllı telefonlara bağlanan kulaklık bir bildirim geldiğinde titriyor ve üzerindeki küçük tuşu sayesinde Google Now‘a hızlıca bir erişim sunuyor. Ayrıca gelen mesajları bile kullanıcıya sesli olarak bildiriyor.

Mikrofonu rüzgarın sesini karşıya iletmeyen tarzdaki ve suya dayanıklı yapısıyla herkesin tercih edebileceği bir kulaklık olarak ön plana çıkıyor. Android ve iOS ile kullanılabilen kulaklık 17 saat konuşma ve 15 saat müzik dinleme süresi sunuyor. Tamamen siyah ve siyah-kırmızı renk seçenekleri sunan bu kulaklığın 80 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağı bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Simultane Çeviri Yapan Akıllı Kulaklık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir