Isınmayan işlemci İle OnePlus 2

one-plus-2

OnePlus 2 çok tartışma yaratan Snapdragon 810 işlemciyi kullanacağını açıklarken, bu işlemcinin ısınmayacağını açıkladı. Akıllı telefon üretimine girerek harika ürünlere imza atan OnePlus, yeni ve güçlü telefon modeli OnePlus 2 modeli ile yine kendinden söz ettirecek şekilde iddialı. Oldukça güçlü bir telefon hedefleyen OnePlus işlemci olarak Qualcomm’un en iyi işlemcisi olan Snapdragon 810 kullanacağını açıkladı. Bu ürünün kullanılması aynı zamanda Adreno 430 işlemciyide grafik bölümünde kullacak demek oluyor.

Sorunsuz ve Sınırsız Güç

Bunlar sayesinde iki üstün gücü cihazda buluşturmayı başaracaklar. Ayrıca 4K video kaydı ve güçlü bir kamera desteği de OnePlus 2 ısınma sorununu da bu şekilde çözmüş olacak. Cihazda asla ısınma sorunu olmayacağını şimdiden üretici söyleyebiliyor.

Ayrıca cihazda 3 GB RAM kullanılacak, 5,5 inç Full HD ve QHD seçenekleri ile harika bir alternatif kullanıcılara sunulmuş durumda. Yurt dışında ki satış fiyatlarının ise 300- 400 USD gibi uygun rakamlara alıcılar ile buluşması planlanıyor. Bu harika özellikle sayesinde OnePlus ciddi bir ürünler yine akıllı telefon piyasasını oldukça karıştıracak.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir