iPhone 6 Nihayet Ön Siparişte!

iphone 6

İphone’un her çıkardığı telefonla kullanıcılarını memnun etmesi yeni çıkardığı telefonların da dört gözle beklenmesine yol açmaktadır. Bu beklenen modellerden biri de son zamanlarda adı sıkça duyulan İphone 6 olarak karşımıza çıkıyor. Hakkında çıkan internet dedikodularının da etkisiyle oldukça merak edilen cihazın satışa çıkması ile kullanıcıların cihaza sahip olmak için bayilerin yolunu tuttuğu gözlemleniyor.

Henüz ön satışları başlamış olsa da cihazın çıkmasını bekleyenler için bayilere akın etmek kaçınılmaz oldu. Elbette bu ön satışlarda bayiden direk telefonu almanız söz konusu değil. Burada sadece sipariş vermeniz söz konusu. Yani İphone 6 ön satış sayesinde cihaz satışa çıkar çıkmaz cihazınızı edinebilmeniz mümkün olmaktadır. Teknolojiyi ilk kullananlardan olmak istiyorsanız ön satış seçeneklerinden faydalanmanız gerekli hale geliyor.

Depozito olarak ortalama 80 dolar verdiğiniz takdirde İphone 6 satış tarihi geldiğinde cihazınızı ortalama olarak 1500 dolar toplam fiyatla satın alabilmeniz mümkün olacaktır. Elbette cihazı satın alabilmek için ön satış seçeneklerini kullanmak zorunda değilsiniz. İşinizi garantiye almak için cihaz satışa çıktıktan sonra satın almanız da uygun olacaktır.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir