iOS 8 Beta 4 Yayınlandı

iOS 8 beta 4

Apple’ın San Fransisco’da düzenlenmiş olan Geliştiriciler Konferansı sırasında tanıtmış olduğu İOS 8 Beta 4 yayınlandı. Cihazın yayınlanmasıyla birlikte merak edilenlerin başında bu cihazda farklı olan nelerin olduğu konusu oldu.

Her ne kadar cihaz ile ilgili küçük değişiklikler olmuşsa da bu değişikliklerin güncelleme yapan kullanıcılar tarafında ilgi göreceği düşünülüyor. Bu değişikliklere genel olarak baktığımızda dikkatimizi çeken ilk değişiklik duvar kâğıtlarında oluyor. Duvar kâğıdı ayarlarının ekran ve parlaklık ayarlarından farklı şekilde düzenlenmiş olması İOS 8 Beta 4 ekranınızda değişiklik yapmanıza gerek kalmadan sadece resim üzerinde değişiklik yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca kontrol merkezinde bulunan siyah renkli sınır çizgilerinin kaldırılmış olduğunu da görebilirsiniz. Bunların dışında menüde ayarlar ve mesajlar sekmelerinin altına ek bir sekme konularak ek depolama seçeneği sunulduğu da göze çarpıyor.

İOS 8 Beta 4 cihazına uygulanmış olan küçük değişikliklerden biri de uygulamalar arasında gerçekleşen geçişleri açıp kapatmanızı sağlayan bir seçeneğe sahip olmasıdır. Ayrıca son görüşülen ve favori olarak görüştüğünüz kişiler için de seçenek sunması cihazda yapılan küçük ancak etkileyici değişiklikler arasında gösterilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.