iOS 10 Nasıl Yüklenir?

ios-10-nasil-yuklenir

iOS 10 Nasıl Yüklenir?

IOS işletim sistemli cihazlar giderek yaygınlaşırken sürekli gelen güncellemeler ve bir üst sürümler tüketiciye sunulmakta. Şimdi de kullanıcılar için İOS 10 Beta sürümü yayınlanmış durumda. Apple tarafından tanıtılmış olan İOS 10 nasıl yüklenir, derseniz işte cevabı. İOS 10 ile gelen yepyeni özelliklerden yararlanmak isteyenlere hitap edecek bir yöntem mevcut. Bu yöntem vasıtasıyla akıllı telefonlara İOS 10 beta sürümü kolayca yüklenebilmekte. Bilgisayar aracılığı olmadan direkt olarak telefona yüklenebiliyor. İOS 10’un ancak bu sürümü destekleyen cihazlara yüklenebileceğini de belirtelim.

Stabilizasyon Sorunu Olmasın

Bu versiyon bazı stabilizasyon sorunları çıkarabileceği bilinerek yüklenmeli. Bundan korunmanın yolu ise cihazın bu sürüme geçirilmesinden önce yedeğinin alınması.

Nasıl Yedek Alacaksınız?

İTunes açılarak “Özet” adlı menü bulunarak tıklanarak cihazın yedeği alınabiliyor. Yedekleme yaptıysanız artık cihazınıza İOS 10 beta versiyonuna yükseltebilirsiniz. Yedek almanın avantajı bir sorunla karşılaşıldığında yedeğe alınan dosyaların geriye yüklenebilmesidir. İOS 10 nasıl yüklenir,sorusuna cevap aldığınıza göre artık yeni İOS 10 beta versiyonunuzu yükleyebilir ve denemeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.