İnternet Reklam Paketi

internet reklam paketi

Profesyonel reklam yöntemlerinin yanı sıra maliyeti daha düşük olan ve günün 24 saati aktif olan yöntemlerden birisi de web reklamcılığı dır. İnternet reklam paketleriyle günümüzde artık daha etkin bir reklamcılık yapılmaktadır.

Kurumsal veya bireysel müşterilerimizin talep ettiği web tabanlı her türlü proje, profesyonel ekimizle özenle hazırlanıp, hayata geçirilmektedir. Yaratıcı çözümler ve projeler sunmaktan, müşterilere karşı da dürüst ve sorumlu duruşumuzu korumaktan onur ve gurur duymaktayız.

Google Adwords Reklam Verme hizmeti isteyen müşterilerimiz için, deneyimli ve uzman Google AdWords kadromuzla çalışarak minimum maliyetle,maksimum faydayı sağlayabilirsiniz. Böylelikle reklamlarınızda daha iyi çalışma elde ederek yatırım getirinizi de arttırabilirsiniz.

Pek çok reklam çeşidine göre artık web reklamcılığı daha hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Reklamınızın yayınlandığı süre içerisinde hızlı bir şekilde yanıt alabilir, kampanya tarzındaki uygulamalarınızı da hedef kitlenize bizlerle taşıyabilirsiniz. Hem dahili reklam ağımız üzerinden sosyal medya reklam paketiyle sitenize yönlendirilen kullanıcı trafiği hakkında detaylı istatistikler de rapor halinde tarafınıza bizlerce sunulmaktadır. Facebook’ta Reklam Yayınlama hizmetimizle, facebook reklamlarınızı hedefleme yaparak, kullanıcıları yaşadıkları yere, yaş gruplarına, cinsiyetlerine ve hatta medeni durumlarına göre de hedefleyebilmekteyiz.

En önemli arama motorlarından olan Yandex için, Yandex Reklamcılığı da oldukça popülerdir. Yüksek dönüşüm oranıyla, uzman reklam ekibimizle ve detaylı raporlama seçenekleriyle de sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetle reklamınız yapılan anlaşmaya bağlı olarak belirlenen sitelerde banner şeklinde yayınlanır. Hizmetlerimiz günlük, aylık ve gösterim başına ödeme şeklinde özel olarak fiyatlandırılmaktadır.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir