İnstagram’da Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

İnstagram canlı video yayını uygulamasını yakın zamanda hayata geçirdi ve tüm mobil cihazlar için kullanılabilir yaptı. İnstagramda artık kolayca canlı video ile takipçilerinize ulaşmanız mümkün. İnstagram sağladığı bu özellik ile gerek ticari ve gerekse sosyal anlamda İnstagramı hangi amaç için kullanırsanız kullanın sizlere büyük kolaylık sağlamış oldu

İnstagram’da Canlı Video Yayın Nasılı Yapılır?

İnstagramda canlı yayın yapmak için İnstagram Stories (hikâyeler) üzerinden hizmete sunulan “Canlı Videoyu başlat” butonunu aktif hale getirmeniz yeterlidir. Kolayca takipçilerinize ulaşabilir ya da instagram keşfet özelliği ile diğer instagram kullanıcılarının canlı video yayınlarına katılabilirsiniz. Canlı yayın esnasında yorumlar yapılabilmekte dilediğiniz yorumu ön plana çıkarma imkânınız bulunmakta ya da istediğiniz kullanıcıyı engelleme şansınız bulunmaktadır. Dilerseniz videonuzu tamamen yorumlara da kapatabilirsiniz.

İnstagram Gelişiyor

İnstagram canlı yayın özelliği ile daha da güçlendi ve kullanıcı sayısını arttırdı. İnstagram, canlı yayın yapma özelliğiyle Snapchat ile tanıştığımız birçok özelliği bünyesine kazandırdı. İnstagramın Facebook şirketine katılmasından sonra hızla geliştiğine şahit olmaktayız. Facebook popülaritesini ve kazancını arttırmak amacıyla bakalım daha yeni neler karşımıza çıkaracak. Gerçekten de Sosyal paylaşım alanındaki gelişmeler ve sanal hayattaki iletişimin geleceği parlak gözüküyor. Bizleri takip etmeye devam edin ve gelişmelerden en önce siz haberdar olun.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir