Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Popüler sosyal ağlardan biri olan Instagram, maalesef ki direk olarak fotoğrafları indirmek mümkün değil. Ama bu yazımı da anlatacağımız yöntemler ile Instagram’dan fotoğrafları veya videoları indirebileceksiniz.

Instagram dan Fotoğraf İndirme Yöntemleri  Neler?

İlk olarak program kullanmadan fotoğraf indirme yöntemi olan Downloadgram.com web sitesi aracılığı ile indirebilirsiniz. Bunun için indirmek istediğiniz fotoğrafın sağ üzerinde bulunan zaman bölümünden ilgili URL’i kopyalayın. Daha sonra Downloadgram.com adresine girip kopyalamış olduğunuz URL’i yapıştırın ve indir butonuna basın. Bu sayede indirmek istediğiniz içeriği bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Android kullanıcıları Instasave isimli uygulamayı telefonlarına yükleyip indirmek istedikleri içerikleri kolayca indirebilirler. İndirmek istediğiniz fotoğrafın URL’sini kopyaladığınız da içerik otomatik olarak indirilecektir.

iPhone kullanıcıları ise Photo Downloader for Instagram uygulaması ile istedikleri içerikleri kolayca indirebilir.  Bunun için indirmek istediği içeriğin URL’sini kopyalayın. Daha sonra uygulamaya geri dönün ve Paste URL tuşuna basın. İndirdiğiniz içerikleri History bölümünden kontrol edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Hayati

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir