İnceleme Videoları ve Teknoloji Gündemi : Teknovi

teknovi

Merhabalar, bugün sizlere bir teknoloji sitesinden bahsedeceğiz. Henüz yeni sayılabilecek bir oluşum olan Teknovi, bu yazımızın konusu olacak. Can Devecioğlu tarafından kurulan Teknovi, teknoloji haberleri ve ürün inceleme videolarının paylaşıldığı bir internet sitesi. Teknoloji gündemini yakından takip eden sitede aynı zamanda Soru – Cevap, Sistem Gereksinimleri, Ürün İnceleme videoları yer almakta.

Bu özel kategoriler haricinde standart olarak İnternet, Mobil, Sosyal Medya, Android, iOS, Donanım, Akıllı Telefon, Tablet Bilgisayar ve Yazılım gibi kategorilerde de yayın yapn site kaliteli bir editör kadrosu ile yoluna devam ediyor.

YouTube üzerinden inceleme videolarını yayınlayan Teknovi’de hergün güncel teknoloji haberleri paylaşılmakta. Sade ve basit tasarımı ile kullanımı son derece kolay olan sitede absürd reklamlar, rahatsız edici içerikler yer almıyor.

Her geçen gün yeni bir internet sitesinin açıldığı şu günlerde Teknovi, teknoloji haberleri konusunda öne çıkan kaliteli ve nadir sitelerden bir tanesi. Beş kişilik yazar kadrosu, profesyonel ürün inceleme videoları, özgün ve günler haberleri ile Teknovi, tavsiye edilebilecek sitelerden bir tanesi.

Bir önceki yazımız olan Devrimsel PC HP Sprout başlıklı makalemizde All in one PC, HP ve HP Sprout hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

  1. Metin Taras

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir