Huawei P8 İncelemesi

huawei-p8-incelemesi

Huawei,yeni ve göz alıcı teknolojisi,yeni tasarımı,mükemmel kamera performansıyla,akıllı telefon segmentine yepyeni bir adım getirecek olan P8 modelini resmen tanıttı. P8, her gününü yoğun iş temposunda geçirenler için de, oyun ve eğlence tutkunları için de en yüksek standartları kullanıcılarına sunuyor.

Bütünleşik alüminyum bir gövdeye sahip yeni amiral gemisinin, elmas desenlerine de sahip kasa dizaynı ile üstün tasarımdaki ustalıkta ön plana çıkıyor. Gümüş, siyah, altın ve gri renk temalarıyla sunulan P8, farklı kutu tasarımıyla adeta cezbediyor.

Nano-injection molding sistemiyle 1,5 mm’lik ince bir plastik çubuğu gövdeye entegre eden kasa tasarımıyla ve geniş ekran yapısıyla birlikte, sektörde de ilk olma özelliğine sahip bir telefon.

Çift SIM kart desteğiyle, kusursuz bir 4G iletişimi için de hazır bir cihazdır.

Üç katmanlı gövde dizaynı sayesinde de cihazın sağlamlığını ve dayanıklılığını tartışmaya bile gerek yok.

Gürültülü ortamlarda da ses seviyesini yüzde 58 oranında artırabilen P8, kulaklıkla da rüzgâr etkisini de yüzde 90 oranında azaltarak, net seslerle müzik keyfinizi de ikiye katlıyor.

5.2 inç büyüklüğünde Full HD bir ekrana sahip olan P8, 13 megapiksel çözünürlüğünde bir kamerayı barındırırken, ön yüzünde ise selfie fanatiklerine özel 8 megapiksellik bir kamera kullanılmış.

Beklentilerinizi kesinlikle karşılayacak olan cihaz son derece üst segmentte özelliklere sahip bir telefon.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir